Image

Hokejový obranca Martin Skoula zástupcovia sa dohodli na nových multi-rok zmluvu s vedením tímu NHL Minnesota Wild. Podrobnosti o vedení zmluvu, ale klub nebol zatiaľ zverejnený. Sedmadvacetiletý rodák vyhnúť Litoměřice zdarma operátorov v zozname pohľad do nedele 1. júl.

Asistent generálneho riaditeľa Tom Lynn, minulý týždeň ukázalo, že médiá i práce v Minnesotě, jeden z troch hráčov, že od 1. júla nie sú voľné agentmi.

Trojlístek minulosti hokejistů Martin Skoula českej obrany.

Práve sedmadvacetiletý späť so skúsenosťami zo siedmich sezón v NHL, nakoniec uspel v súťaži s útočník Todd Bielej Wesem Walz a ešte vo voľnej prírode-Team.

Víťaz Stanley Cup v Coloradu v roku 2001 tým, že dlho-termín podpisu zmluvy, ktorej podrobnosti zatiaľ neboli zverejnené.

Skoula v Divoké-organizácie pre sezónu 2005/06, ktorý sa vyrába v Dallasu Hviezdičky. Okrem toho, Minnesota a Dallas English ochranca tiež vzal sveter z Anaheim a Colorado, ktorá sa viaže väčšinu svojej kariéry v zahraničí.

Prvá možnosť, Colorado, a siedmeho hráčov v celkom za rok 1998, ako všeobecné pravidlo, 563 štarte v NHL sa zostatok 158 bodov (34 +124). V 73 play-off o štyri body Skoula produkt desiatich a trinástich pomoci.

Okrem toho, odchovancom litvínovského hokeja sa vodcovi Minnesota sa dohodli na rozšírení spolupráce zástupcov Fínsko Mikko Koivu. Mladší brat kapitána Montrealu Saku KÕIV zmluvu na niekoľko rokov. Čtyřiadvacetiletý svojej druhej sezóne v NHL sa zlepšila v porovnaní s premiérovým rokov.

Koivu hrala každá hra zo základu 82, a zároveň nastřílel 20 cieľov a 34 prihral. Na rozdiel od svojho prvého ročníka Ligy z najznámejších na celom svete zlepšovať 25 bodov v Kanade.

Ďalšie súťaže vo vývoji hráči s najmenej 60 Pohrebný hral naposledy v sezóne 2006/07, bolo, že Saint-Martin. Louis z Tampy Bay, ktoré je teraz 41 bodov lepšie.